Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty masażu

Zapraszamy szanownych Gości Willi na Stoku do skorzystania z masażu klasycznego, masażu czekoladą lub peelingu ciała.

Masaż odbywa się w pokoju Gościa we wcześniej umówionym dniu i godzinie.

Relaksacyjny, leczniczy lub pobudzający

Masaż klasyczny

To najbardziej popularna forma masażu. Poprawia on ukrwienie skóry i usuwa szkodliwe produkty przemiany materii dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej napięta i sprężysta. W zależności od tego z jaką intensywnością jest wykonywany może mieć charakter relaksacyjny, leczniczy lub pobudzający. Masaż ten polega na odpowiednim ułożeniu pacjenta i zastosowaniu klasycznych technik masażu takich jak: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie i wstrząsanie. Masaż klasyczny jest idealną propozycją dla osób lubiących spędzać czas aktywnie. Po całym dniu niejednokrotnie spędzonym na spacerach, zdobywaniu okolicznych szczytów gór czy też uprawianiu sportu będzie to doskonały sposób na zakończenie dnia.

140 zł

Masaż całościowy / 50 min

Masaż całego kręgosłupa / 25 min - 80 zł

Masaż twarzy / 25 min - 80 zł

Nawilżający, ujędrniający skórę

Masaż czekoladą

Jest to masaż przy użyciu prawdziwej gorzkiej czekolady. Zabieg ten ma działanie nawilżające, ujędrniające oraz przyspiesza regenerację skóry dzięki czemu staje się ona gładsza.

180 zł

/ 60 min

Odnowa i regeneracja skóry

Peeling ciała

Jest to zabieg mający na celu usunięcie obumarłych komórek oraz co przyspiesza proces odnowy i regeneracji naskórka. Zabieg składa się z dwóch części: pierwsza to masaż ciała specjalnymi preparatami do peelingu, drugi etap następuje po krótkiej przerwie na prysznic i polega na wmasowaniu olejków nawilżających.

180 zł

/ 40 min